Key Pigments voor silicone

Ontwikkeld door Neill Gorton bestaat dit levensechte kleursysteem uit sterk geconcentreerde siliconenpigmenten in custom kleuren die zeer ver reiken. Ze besparen u zowel tijd als geld en helpen om een perfecte continuïteit tussen kleurbatches te behouden.

Producten

Key Pigments Key Pigments ... € 10,49 Koop nu

Instructies

Nieuwe Key-Pigments voor Silicone Ontwikkeld door Neill Gorton bestaat dit levensechte kleursysteem uit sterk geconcentreerde siliconenpigmenten in custom kleuren die zeer ver reiken. Ze besparen u zowel tijd als geld en helpen om een perfecte continuïteit tussen kleurbatches te behouden.

Neill ontwikkelde deze oorspronkelijk voor Millennium FX om te gebruiken in hun prothesen en in het assortiment kant-en-klare appliances van hun retaildivisie MFX Warehouse. De vier kleuren zijn door de jaren heen door vallen en opstaan vastgesteld als het ideale uitgangspunt voor het merendeel van de prothesen, en in negen van de tien gevallen werkt een ervan perfect als basistoon. Mocht het toch niet dicht genoeg in de buurt komen, dan heeft hij twee ‘bijstel’-kleuren toegevoegd – rood ijzeroxide en gele oker, waarmee u doorgaans eenvoudig een van de vier basistonen kunt aanpassen om bij de meeste huidtypes te passen.

Neill zegt… “Door de jaren heen heb ik duizenden prothesestukken gegoten en zo mijn pigmenten verfijnd tot deze vier standaardkleuren die geschikt zijn voor de overgrote meerderheid van de huidtinten. Zelfs als een van deze geen exacte match is, is er maar een minieme aanpassing nodig om een perfecte match te maken.

Omdat ik ontevreden was over de kant-en-klare producten die er waren voor gebruik als basishuidtinten, heb ik deze kleuren zelf gemengd en gebruik ik ze sindsdien in al mijn werk. Al onze kant-en-klare prothesen bij MFX Warehouse worden in deze kleuren geproduceerd, en het merendeel van de prothesen die we in dat assortiment maken kan met een van de kleuren worden gemaakt zonder dat er bijstelling nodig is.

Naast de vier huidtinten zijn er twee bijstelkleuren, een gele oker en rood ijzeroxide. Dit basissysteem betekent dat u perfecte huidtinten kunt produceren voor prothesen en nepmodellen van lichaamsdelen, en ze kunnen ook worden gebruikt in combinatie met direct aangebrachte siliconenproducten zoals Sculpt Gel, om deze in de gewenste kleur te tinten.

Ik stel deze pigmenten nu beschikbaar voor het publiek en heb een gespecialiseerde fabrikant mijn mengsel laten kopiëren en deze vier standaard basishuidtinten laten produceren.”

Verkrijgbaar als kit en als losse kleuren in grotere hoeveelheden.

Waarom kopen bij FormX?

  • Wij houden van materiaal

    Wij houden van materiaal icon

    Al ruim dertig jaar zoeken we wereldwijd naar de beste materialen voor modelleren, mallen maken en gieten.

  • Inspirerend + Uniek

    Inspirerend + Uniek icon

    Van siliconen en harsen tot Jesmonite en special effects-materialen — een zorgvuldig samengesteld assortiment voor professionals, kunstenaars en makers.

  • Deskundig advies

    Deskundig advies icon

    Ons salesteam staat bekend om hun kennis en betrokkenheid en helpt je graag bij mallen maken, gieten, beeldhouwen en prototyping.

  • Verzending door heel Europa

    Verzending door heel Europa icon

    We verzenden vanuit onze magazijnen in Amsterdam, Barcelona en Madrid naar klanten in heel Europa, van Griekenland tot Noorwegen.

  • Amsterdams origineel

    Amsterdams origineel icon

    Opgericht in Amsterdam groeide FormX van een lokale kunstgieterij uit tot een grote Europese leverancier — met onze wortels stevig in de stad.

Visa logo iDeal logo Mastercard logo Paypal logo FedEx logo DPD logo GLS logo
Deze website is ontwikkeld door Usecue B.V.
© 2026 FormX B.V.