EZ Spray System

Koop Smooth-On bij FormX

Smooth-On is een van ’s werelds toonaangevende fabrikanten van 3D-modelleermaterialen, zoals materialen voor het maken van mallen, gietwerk en speciale effecten, maar ook industriële gietharsen, lijmen en apparatuur. FormX is de belangrijkste distributeur van Smooth-On-producten in Europa.

Smooth On

EZ-Spray Jr. System

EZ-Spray Jr. Spray Gun — De EZ-Spray Jr. is een veelzijdig, handig en eenvoudig te gebruiken spuitsysteem voor het verspuiten van materialen voor malmaken en gieten.

EZ-Spray 20 Silicone

EZ-Spray Silicone 20 is een verspuitbare silicone die snel uithardt tot een zachte rubber met een hoge rek en scheurweerstand. De vloeibare silicone wordt verspoten met het EZ-Spray Junior Cartridge System, een voordelig alternatief voor dure spuitapparatuur. Nadat een geschikte spuitdikte is bereikt, hardt EZ-Spray Silicone 20 in ongeveer 10 minuten uit met een verwaarloosbare krimp tot een sterke, duurzame malrubber, geschikt voor productiegieten van polyester-, epoxy- of urethaanharsen, gips, beton en andere materialen.

EZ-Spray Silicone 20 is effectief voor het snel en kostenefficiënt maken van vacuümzakken voor de productie van composietonderdelen. Pas verspoten of geïnjecteerde zakken kunnen na 10 minuten uit de mal worden gehaald en direct in de productie worden gebruikt met polyester- of epoxyharssystemen. Het voordeel dat EZ-Spray Silicone 20 biedt ten opzichte van conventionele vacuümzaksystemen is de snelheid waarmee productieklare siliconezakken kunnen worden gemaakt, wat een aanzienlijke besparing in tijd en arbeid oplevert.

Rendement — Elke cartridge bevat 3.75 lbs. (1.7 kgs) materiaal. Uitgaande van een dikte van 3/8 inch (0.95 cm) dekt één cartridge EZ-Spray Silicone 20 ongeveer 1.66 sq. ft. (0.15 vierkante meter).

EZ-Spray Silicone 35

EZ-Spray 35 Silicone is een verspuitbaar polyadditief siliconesysteem met een zeer snelle verwerkingscyclus. De silicone is na één uur uitgehard met een shorewaarde van A35. Deze rubber is geschikt voor het gieten van kunstharsen, schuimen, gips, cement- / betonmortels, enz.

Producten

EZ-Spray™ Gun EZ-Spray™ Gun ... € 1443,05 Koop nu EZ-Spray™ StyroCoat™ EZ-Spray™ StyroCoat™ ... € 208,06 Koop nu EZ-Spray Foam EZ-Spray Foam ... € 216,40 Koop nu EZ-Spray™ Silicone 20 EZ-Spray™ Silicone 20 ... € 502,46 Koop nu EZ-Spray™ Silicone EZ-Spray™ Silicone ... € 390,60 Koop nu EZ-Spray™ 45 EZ-Spray™ 45 ... € 216,40 Koop nu EZ-Spray™ Accessories EZ-Spray™ Accessories ... € 10,54 Koop nu

Waarom kopen bij FormX?

  • Wij houden van materiaal

    Wij houden van materiaal icon

    Al ruim dertig jaar zoeken we wereldwijd naar de beste materialen voor modelleren, mallen maken en gieten.

  • Inspirerend + Uniek

    Inspirerend + Uniek icon

    Van siliconen en harsen tot Jesmonite en special effects-materialen — een zorgvuldig samengesteld assortiment voor professionals, kunstenaars en makers.

  • Deskundig advies

    Deskundig advies icon

    Ons salesteam staat bekend om hun kennis en betrokkenheid en helpt je graag bij mallen maken, gieten, beeldhouwen en prototyping.

  • Verzending door heel Europa

    Verzending door heel Europa icon

    We verzenden vanuit onze magazijnen in Amsterdam, Barcelona en Madrid naar klanten in heel Europa, van Griekenland tot Noorwegen.

  • Amsterdams origineel

    Amsterdams origineel icon

    Opgericht in Amsterdam groeide FormX van een lokale kunstgieterij uit tot een grote Europese leverancier — met onze wortels stevig in de stad.

Visa logo iDeal logo Mastercard logo Paypal logo FedEx logo DPD logo GLS logo
Deze website is ontwikkeld door Usecue B.V.
© 2026 FormX B.V.